904 dodanych ogłoszeń.

Zaloguj się lub zarejestruj konto w serwisie

Dodaj ogłoszenie

Praktyka lekarska

Dane ogłoszenia:

  • Dodał(a): 779925480
  • Telefon: 639 369 258
  • Województwo: Mazowieckie
  • Miasto: Warszawa
  • Wyświetleń: 183

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia strony www.cmp.med.pl, która skierowana jest do wszelkich mieszkańców Warszawy a dodatkowo jej okolic. Dzięki nam mogą Państwo trafić pod profesjonalną opieką lekarską, z rozmaitych dziedzin.

Oferujemy Wam kompleksową opiekę lekarską. Znajdziecie w naszej placówce takowych specjalistów jak: endokrynolog, gastrolog, chirurg i alergolog. Wszystkie kobiety zapraszamy do naszego ginekologa, który ma niezwykle obszerną wiedzę i doświadczenie, dzięki czemu możecie być pewne, że będziecie otoczone wspaniałą opieką. Jeżeli poszukujecie profesjonalnego dietetyka, który do każdego pacjenta podchodzi w sposób indywidualny, to u nas go znajdziecie. Możecie być w 100% pewni, że nasi specjaliści zagwarantują Wam najlepsze metody leczenia.

Za pośrednictwem naszej strony możecie zapisać się na wizytę u specjalisty, w dowolnym terminie online. Chcielibyśmy, żebyście byli z naszej placówki zawsze zadowoleni. Mamy również bardzo atrakcyjną ofertę medyczną dla firm. Zachęcamy do kontaktu z naszym ośrodkiem medycznym.