939 dodanych ogłoszeń.

Zaloguj się lub zarejestruj konto w serwisie

Dodaj ogłoszenie

Operator/rka Linii Produkcyjnej

Dane ogłoszenia:

  • Dodał(a): 359885631
  • Telefon: 723193129
  • Województwo: Małopolskie
  • Miasto: Myślenice
  • Wyświetleń: 9
Cena: 2600zł

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group ? światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

 

Operator/rka Linii Produkcyjnej

Poszukujemy nowych pracowników do pracy przy produkcji i obróbce części samochodowych dla znanych i popularnych marek.

 

Miejsce pracy: Skawina k. Krakowa

 

Obowiązki:

? Obsługa maszyn i urządzeń w procesie produkcji;

? Dbanie o wysoką jakość produktów;

? Postępowanie z instrukcjami obowiązujących na stanowiskach.

 

Wymagania:

 

? Dokładność i sumienność;

? Dobra organizacja pracy;

? Umiejętność pracy w zespole;

? Gotowość do praca w systemie 3-zmianowym, 4 ?brygadowym.

 

Oferujemy:

 

? Stałe  zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

? Comiesięczne dodatki od 20 do 30% do płacy zasadniczej (premia miesięczna,dodatek za pracę w systemie 4-brygadowym, dodatek za pracę w nocy, dodatek za pracę w niedziele i święta, możliwość płatnych nadgodzin

? Szeroki pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna z możliwością dołączenia całej rodziny, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty Multisport

? Dofinansowane posiłki na przyzakładowej stołówce Sodexo;

? Bezpłatne szkolenia podnoszące kwalifikację;

? Możliwość awansu i rozwoju;

? Bezpłatny transport do pracy z kilkunastu miejscowości m.in. z Krakowa, Skawiny, Leńcz, Przytkowic, Paszkówki, Suchej Beskidzkiej, Rudnika, Wadowic, Kalwarii Zebrzydowskiej, Przeciszowa, Dobczyc, Myślenic, Palczy, Witanowic, Bachowic, Izdebnika.

 

Zainteresowana? Zainteresowany?

Zadzwoń 723193129 lub Wyślij SMS o treści "PRACA" - oddzwonimy!!
POLEĆ OFERTĘ ZNAJOMEMU!

 

 

 

Zapraszamy do rejestracji bezpośredniej na adecco.pl

Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Adecco Poland sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie pl. Europejski 2. Dane będą przetwarzane w celu przedstawienia satysfakcjonującej oferty współpracy, w tym będą udostępniane potencjalnym pracodawcom (klientom Adecco) oraz będą przetwarzane w celach kontaktowych. Ponieważ podmioty z Grupy Adecco posiadają zróżnicowaną ofertę stanowisk, podane dane osobowe będą udostępniane do spółek z Grupy Adecco tj. Adecco Consulting sp. z o.o.; Adecco Staffing sp. z o.o.; Modis Polska sp. z o.o. - wszystkie z siedzibami w Warszawie pl. Europejski 2 - wyłącznie w celach rekrutacji na wybrane stanowisko. Powyższe dotyczy również innych danych przekazanych do Adecco Poland sp. z o.o. drogą elektroniczną, listowną, bądź osobiście podczas umówionych spotkań. Inne operacje na podanych danych osobowych mogą być wykonywane tylko w przypadku wyrażenia odrębnej zgody - dotyczy to w szczególności zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez podmioty z Grupy Adecco wymienione powyżej oraz Adecco Group AG, z siedzibą Sägereistrasse 10, 8152 Glattbrugg, Szwajcaria. Informujemy o prawie do żądania w każdym czasie dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania. A także o prawie cofnięcia zgody na przetwarzanie danych przysługującym w każdym czasie. W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych w Adecco prosimy o kontakt pod adresem email: privacy.poland(małpa)adecco.com.