Jadalnia w stylu industrialnym – jak zaaranżować?

Jadalnia w stylu industrialnym – jak zaaranżować?

Industrialna jadalnia to bardzo popularny styl aranżacji wnętrz. Styl ten charakteryzują odważne, proste i wyrafinowane meble w pomieszczeniu o ścianach betonowych lub ceglanych.

Dominujące kolory to zazwyczaj czarny, biały i szary. Ideą industrialnej jadalni jest stworzenie ciepłej, komfortowej atmosfery przy zachowaniu oryginalnych, surowych elementów elementów architektonicznych przestrzeni. Jednak ten styl może być trudny do osiągnięcia.

Sposoby na aranżację jadalni w industrialnym stylu

Industrialna jadalnia, aby wyglądała schludnie i czysto, musi być dobrze zaaranżowana. Przede wszystkim wszystkie meble powinny znajdować się co najmniej metr od ścian i podłogi. Krzesła z czarnej skóry z białymi stolikami mogą wywołać uczucie zimna, ponieważ wyglądają zimno bez kontrastujących z nimi ciepłych kolorów.

Dlatego ciepłe kolory, takie jak brązy, czerwienie i żółcie, najlepiej sprawdzają się jako akcent na stołach. Krzesło z ciepłym czerwonym akcentem dodaje przyjemnego charakteru i doskonale uzupełnia czarne skórzane fotele!

Wyjątkowe meble industrialne do jadalni

Przemysłowy stół jadalny musi znajdować się co najmniej metr od ścian i podłogi, ponieważ zapewni to wystarczającą przestrzeń do oddychania wokół niego. Pamiętaj też, że krzesła nie powinny być zwrócone bezpośrednio przy stole – może to powodować, że podczas jedzenia poczujesz się skrępowany, ponieważ poczujesz się, jakbyś był obserwowany! Zamiast tego ustaw jedną stronę stołu zwróconą na zewnątrz, aby ludzie mogli zobaczyć, jak jesz, nie czując się ocenianym po ustawieniu miejsc siedzących.

Mając na uwadze te wskazówki, każdy może stworzyć industrialną jadalnię, która będzie wyglądać schludnie i wygodnie! Kluczem jest tutaj zrozumienie, jak urządzić rzeczy, aby ludzie czuli się zrelaksowani podczas spotkań towarzyskich w tym wyjątkowym stylu aranżacji wnętrz. Industrialna jadalnia to bardzo popularny styl aranżacji wnętrz.

Jeśli styl industrialny w jadalnie do ciebie nie przepada, to może warto wybrać inny pomysł na aranżację wspomnianego pomieszczenia. O tym, jak urządzić salon w stylu boho – przeczytasz w serwisie wnetrza24.pl.