Nowy modny mebel – biała komoda

Nowy modny mebel – biała komoda

Niekoniecznie wybiera się nowy mebel, sugerując się najnowszymi trendami. Tak się jednak składa, że właśnie taki potrafi zauroczyć najmocniej. Gdy myśli się o zakupie komody, mocno uwagę przyciągają białe. Są one teraz modne.
Mebel praktyczny i na czasie
Komoda nie jest meblem wysokim. Nie przytłacza więc wnętrza i można wykorzystać jej blat. Jest pojemna. Może biała komoda prezentować się rozmaicie. Różne opcje związane z układem i ilością szuflad oraz szafek pozwalają dopasować ją do potrzeb. Zakup białej komody to wybór praktyczny i na czasie. Białe to modne meble. Wybiera się takie nie tylko do białych wnętrz.
Ceni się je za jasność i za to, że wnoszą ze sobą świeżość i pogodę. Powiększają optycznie. Jak i inne meble o tej barwie, komody białe odbijają światło słoneczne. Stąd pojawia się wrażenie większej przestronności wnętrza.
Czy komoda w kolorze białym pasuje?

Moda: Kuchnie w czarnym kolorze

Gdy jest już wnętrze urządzone, to może pojawić się wątpliwość, czy taka komoda pasuje. Biel jest neutralna. Gdy meble są pełne prostoty, to można je wybierać do każdego stylu aranżacji wnętrza. Jeśli biała komoda stanie na tle białej czy jasnej ściany i są już inne jasne meble, to zawsze pasuje. Jest idealna, kiedy dominują jasne barwy. W sytuacjach wątpliwych można zwrócić uwagę na te komody białe, które mają elementy w innym kolorze. Wybiera się taki kolor, jaki jest już we wnętrzu.
Najczęściej komody w białym kolorze będą pasować. Dzięki nim wnętrza stają się jaśniejsze i przestronniejsze. To modne meble, które można wybrać z myślą o swoim lepszym nastroju. We wnętrzu będzie bardziej przyjemnie.

Jeden komentarz w temacie “Nowy modny mebel – biała komoda

  1. Antoni
    9 lipca 2021 at 22:18

    Biały kolor mebli wrócił do mody? Piękni się to prezentuje.

Dodaj komentarz